X

Drodzy Klienci,


Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną centrala Immergas Polska Sp. z o.o. pracuje w ograniczonym składzie. Część pracowników pracuje w trybie zdalnym, co oznacza, że kontakt telefoniczny na numery stacjonarne może być w tym czasie utrudniony.


W związku z tym prosimy o kontakt mailowy:
serwis@immergas.pl
czesci@immergas.pl (zamówienia i dostawy części zamiennych)
reklamacje@immergas.pl
biuro@immergas.pl


Lista współpracujących serwisów: https://znajdzserwis.immergas.pl/

Nowość – systemy instalacyjne IMMERHEAT

Udostępnij:

Z przyjemnością informujemy, że oferta Immergas została wzbogacona o nową linię produktową – systemy instalacyjne IMMERHEAT, w skład których wchodzą:
- instalacje ogrzewania podłogowego z zastosowaniem rury IMMERPE-RT
- instalacje ogrzewania grzejnikowego z zastosowaniem rury IMMERLAYER
- instalacje wody użytkowej z zastosowaniem rury IMMERLAYER

To doskonałe dopełnienie dotychczasowej oferty Immergas, pozwalające na stworzenie kompletnego systemu grzewczego opartego o produkty pochodzące od jednego producenta. Dzięki swej charakterystyce oraz najwyższej jakości włoskiej produkcji system IMMERHEAT doskonale sprawdzi się we współpracy z kotłowniami zbudowanymi z wykorzystaniem kotłów Immergas, pomp ciepła AUDAX i Immerwater oraz hydraulicznych rozdzielaczy strefowych DIM.

Pełna oferta produktowa dostępna jest w dziale Produkty, zaś szczegółowy opis poszczególnych elementów instalacji, jak także zasady doboru i montażu, opisuje Instrukcja dostępna w Plikach do pobrania.