Błyskawiczny dostęp do ciepłej wody – kotły Victrix Maior TT z funkcją „Boost”

Udostępnij:

Zastosowanie w Victrix Maior TT rewolucyjnej funkcji „Boost” zapewnia stałe utrzymywanie odpowiedniej temperatury wody użytkowej. Aktywna w kotłach dwufunkcyjnych funkcja „Boost” sprawia, że ciepła woda jest podgrzewana od razu po zarejestrowaniu poboru wody.

 


Ciepła woda na zawołanie


Nowy, wiszący kocioł kondensacyjny Victrix Maior TT marki Immergas to najbardziej efektywne źródło ciepła do wielu nowych lub modernizowanych instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej Dzięki innowacyjnej funkcji „Boost” użytkownicy zyskują większy komfort ciepłej wody.

 


Elastyczne rozwiązanie


Dzięki szerokiej modulacji mocy kotły z serii Victrix Maior TT są idealnymi urządzeniami dla wszystkich użytkowników poszukujących trwałych i niezawodnych rozwiązań zarówno do małych mieszkań, jak i do domów jednorodzinnych. Nowe kotły sprawdzają się zarówno w nowych, jak i modernizowanych instalacjach. Zachowanie rozstawu podłączeń hydraulicznych w kotłach Victrix Maior TT pozwala w prosty sposób zastąpić nimi klasyczne kotły z zamkniętą komorą spalania marki Immergas. Kotły Victrix Maior TT mogą być zasilanie różnymi rodzajami gazu – GZ 50, GZ 41,5, GZ 35 i propanem.

 


Wysoka efektywność i komfort c.w.u.


Cała gama kotłów Victrix Maior TT, będąca wersją rozwojową urządzeń serii Victrix TT, została zaprojektowana zgodnie z wymaganiami dyrektywy ErP, w myśl której zastosowane w kotłach podzespoły muszą spełniać podwyższone kryteria energooszczędności.
Victrix Maior TT są dostępne w wersji jedno lub dwufunkcyjnej. Modele jednofunkcyjne mają wbudowany zawór trójdrożny z napędem, co sprawia, że są fabrycznie przystosowane do współpracy z niezależnym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej.
Współpraca z solarami
Kotły Victrix Maior TT są fabrycznie przystosowane również do współpracy z instalacją solarną, co czyni je najmniejszymi gabarytowo kotłami kondensacyjnymi na rynku (głębokość tylko 276 mm) gotowymi na połączenie tych dwóch typów instalacji. Połączenie obu systemów sprawia, że wzrasta klasa efektywności energetycznej zestawu urządzeń grzewczych oraz oszczędność kosztów produkcji ciepłej wody użytkowej.

 


Instalacja


Tak jak w przypadku wszystkich kotłów Immergas, instalacja nowej gamy kotłów kondensacyjnych jest niezwykle prosta, a maksymalna długość dedykowanych do nich przewodów powietrzno-spalinowych osiąga nawet 32 m, co pozwala na montaż Victrix Maior TT również w wysokich budynkach.

 


Najlepsza gwarancja na rynku


W odróżnieniu od innych ofert dostępnych obecnie na rynku, gwarancja Immergas na kotły kondensacyjne zachowuje ważność przez cały okres pięciu lat, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wykupieniem pakietu gwarancyjnego.