Bieg Instalatora Immergas po raz drugi!

Udostępnij:

Rok temu, w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy, odbył się pierwszy taki w Polsce bieg zrzeszający branżę instalatorską z całej Polski – Bieg Instalatora Immergas. Trasa obfitowała w wiele fragmentów, które stanowiły nie lada wyzwanie dla uczestników, a bieg ukończyło 455 osób. Po sukcesie wydarzenia, organizator biegu – redakcja portalu HVACR.pl – wraz z firmą Immergas Polska, kontynuują tą jedyną w swoim rodzaju inicjatywę.
W tym roku bieg odbędzie się 08.05.2016. Trasa będzie równie atrakcyjna i malownicza, a towarzysząca biegowi oprawa nie pozwoli na nudę w oczekiwaniu na kolejnych biegaczy na mecie. Przewidziano udział około 600 uczestników, na których oprócz udziału w biegu przełajowym na 10 km czeka atrakcyjny pakiet startowy, wyjątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz wyjątkowy bidon ufundowany przez firmę Immergas dla 300 najszybszych biegaczy.

Patron tytularny – firma Immergas Polska – uzasadnia swój ponowny udział w wydarzeniu:
Już od kilku lat kładziemy duży nacisk na propagowanie zdrowego trybu życia, wspieranie naszych pracowników, parterów i instalatorów w ich pasjach i rozwijaniu zainteresowań – zwłaszcza tych bliskich naszej misji. Po sukcesie zeszłorocznej edycji postanowiliśmy ponownie zostać sponsorem tytularnym Biegu Instalatora Immergas. Przypadająca w tym roku 20. rocznica działalności firmy na polskim rynku to szczególny dla nas moment, w którym chcemy podkreślić, że współpraca z naszą firmą wykracza poza codzienne obowiązki i z dumą wspieramy naszych partnerów w różnych dziedzinach życia. – mówi Maciej Czop, Dyrektor Zarządzający Immergas Polska.

Bieg startuje w niedzielę 08.05.2016 o godzinie 11:00 na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy (ul. Gdańska 173-175).
Ruszył już odbiór pakietów startowych:
w sklepie SPORTS DIRECT w C.H. Batory, ul. Fabryczna 1B, Bydgoszcz (obok Galerii Pomorskiej):
6 maja piątek w godz. 10:00-20:00;
7 maja sobota w godz. 9:00-12:00.
W dniu zawodów pakiety startowe będą dostępne do odbioru w biurze zawodów zlokalizowanym w miasteczku biegowym od ulicy Gdańskiej w czerwonym namiocie Immergas.